Kdo jsme?

Zkušení herci, nadšení improvizátoři, zapálení lektoři, dobří kamarádi. Jsme tým. Vystupujeme před lidmi, bavíme je, ukazujeme jim, že jdou věci dělat jinak. Aniž by k tomu byly potřeba stohy knih nebo hodiny na internetu.

Co děláme?

Hlavně improvizační divadlo. Tedy divadlo, ve kterém není předem daný scénář a vše je tvořeno přímo na místě před zraky diváků tak, aby vznikaly komické, emotivní, originální a hlavně bezprostřední výstupy.

Věnujeme se také kurzům improvizace, workshopůmteambuildingovým aktivitám, které nabízíme pro všechny zájemce od jednotlivců, přes školy až po firmy. Dokážeme vás zbavit strachu, stresu a malé sebedůvěry.

Jaká představení hrajeme?

Improshow

Show plná smíchu, o které rozhodují diváci. Krátké divadelní skeče vznikají spontánně na divácká témata. Můžete vidět příběhy s nezapomenutelnými postavami, originální dabing filmové ukázky nebo třeba zpěv teď a tady.

Fotky Improshow Hradec Králové

Fotky Improshow Vysoké Mýto

Lovestory

Láska 1000krát jinak. Partnerská, mateřská, sourozenecká, zvířecí… Diváci jsou hlavními tvůrci celého večera. Vyprávějí své láskou naplněné příběhy. My je potom sehráváme v různých žánrech, prostředích a zápletkách.

Fotky Lovestory Pardubice

Fotky Lovestory Open Air Program

Improvizační zápas

Hokej na divadle, divadlo v hokeji! Improvizační utkání dvou týmů v divadelních improvizacích na divácká témata. Výběr zápasových kategorií určuje neústupný rozhodčí. Diváci rozhodují, kdo lépe improvizoval a který tým si zaslouží bod.

Fotky Zápas Paleťáci vs. Džem

Video Zápas Paleťáci vs. Džem

Improhlídka

Dobová prohlídka míst, ve kterých se divadlo nehraje často. Putovní divadelní představení, které vzniká přímo před zraky diváků. Prostory, postavy a kostýmy vybírají sami diváci. Herci oživí vybrané postavy a příběhy, které se mezi nimi staly.

Fotky Improhlídka Zámek Pardubice

Video improhlídka Zámek Pardubice

Truhla plná příběhů

Parta kamarádů našla na půdě starou truhlu. V ní je ukryto mnoho věcí, se kterými tahle partička zažila neuvěřitelné věci. Každá věc má svou historii, do které se s herci přeneseme. Vydejte se s námi do minulosti.

Fotky Truhla Divadlo EXIL

Fotky Truhla Open Air Program

Reference

“Skvělé! Smíchem jste mi prodloužili život 🙂 Doporučuji.” Kateřina Mirská


“Vyskočila jsem dnes z pondělních povinností a šla se podívat na lidi, co jsou určitě skoro o generaci lehčí než já a dělají improvizační divadlo. Uváděl milý kamarád poeta Tomáš Jireček a dělal to s chutí. A ostatní to dělali taky s chutí. A my se s chutí smáli. A s chutí jsme házeli drobné do klobouku. A s chutí jsme pak zase vlezli do své reality. A teď si ten příběh Květoně s chutí sama dohrávám. Myslím, že je to v tom dělat cokoliv, s chutí.” Pavlína Floriánová


„Improshow vřele doporučuju 🙂 Kam se hrabe Partička ;-)“ Martina Kupcová

Poznej Paleťáky

Lukáš Ságl

Lukáš
Nejšikovnější malý velký mužíček

Blonďák

Blonďák
Kam může, tam skočí

Eliška

Eliška
Ulítlá larpařka a fotomodelka

Andrejka

Andrejka
Trenérka Paleťáků a volnonožařka

Drirr

Drirr
Pisálek strašidelných příběhů

Vlasi

Vlasi
Bluesový kytarista a prima obchodník

Žako

Žako
Žonglér, larper a hernodeskář

Pája

Pája
Zrzatá clownka a tanečnice

Pavel

Pavel
Zpěvák a online markeťák v jednom

Sir

Sir
Básník každým coulem

Míla

Míla
Úsměv a barvičky to je Míla

Šárka

Šárka
Princezna Šárynka je aerobička

Zajímají tě podrobnosti?

Stačí zavolat, vložit příspěvek nebo napsat

+420 723 627 790

 


Chci jednou měsíčně dostávat na e-mail váš program (nejbližší představení)