Improvizační show pro firmy

My hrajeme - vy se bavíte

Co můžete očekávat?

Interaktivní divadelní show v délce 30 až 60 minut, při které se skvěle pobavíte. Naši herci sehrají krátké příběhy z vašeho firemního prostředí. Třeba i s nástroji, které při své práci používáte. Občas si někoho vytáhneme i na pódium, což je pro kolegy největší zábava. Vše, co se na jevišti odehraje, vznikne teď a tady.

Proč si show objednat?

Máme 10 let zkušeností, desítky odehraných firemních show, skvělé reference a víme, jak vtáhnout diváky do děje. Rozhodně budete mít originální, netradiční a zábavný program na:

Fotky z Improshow

Jak to na takové show vypadá

Napsali o nás

Sdružení ambulatních dermatologů

Paleťáky mohu jen doporučit – připravili pro společenský večer našeho sjezdu Sdružení ambulantních dermatologů program šitý přímo na míru a na naše odborné téma. Myslím, že žádný lékař netušil, jak může být dermatologie zábavná! Ještě jednou velké díky za skvělé představení!

Michaela Weszterová

PRIMÁTOR a.s.

Paleťáci pro nás připravili improvizační show, do které zapracovali nejen naše produkty, ale i úspěchy a trefně zážitky z naší výroby. Vtáhli nás do dění, což bylo skvělé. Jednoduše živé, akční a zábavné vystoupení. Scénky vznikaly spontánně a pružně reagovali na atmosféru v publiku.

Romana Jansová

Také jsme hráli pro

Seberozvojové kurzy pro firmy

Váš tým získá dynamiku a osvojí si komunikační dovednosti.

Máte zájem nebo se chcete dozvědět více?

Kontaktujte Andrejku s případnými dotazy

Andrea Moličová

723 627 790

Máte na nás dotaz?

Nechte nám zprávu a my vám brzo odepíšeme

    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.