Video

Co jsme kde natočili, ať už z donucení, nebo z vlastní vůle.

02.04.2022

Benefiční improshow s kapelou Hm…

Sestřih naší impro-akce roku 2022! Setkání improvizačního divadla a naší oblíbené kapely Hm…. To vše na podporu organizace Cedr Pardubice o.p.s. Nahlédni s námi do zákulisí, zažij trénink a proleť celým představením. Díky, že jste byli s námi a vyprodali Malou scénu Východočeského divadla Pardubice. Děkujeme Statutárnímu městu Pardubice za finanční podporu. Video production: Jan Vlasi Vlasák

 

 

02.04.2022

Benefiční improshow s kapelou Hm… – Pohřební elektro song

Pohřební píseň s názvem Než růže vykvete. Milujeme energii, která z toho sálá. Máme vždycky chuť se roztančit! Žánr písně vymyslel Viktor Ekrt (člen kapely) a vznikla ve hře Kam zmizel ten starý song. Hudební doprovod: Kapela Hm… Hrají: Viktor Ekrt (kapela Hm…), Michal Skalický (Šťáva), Mojmír Vacek, Tomáš Jireček (Sir) Záznam pořízen na představení Benefiční improshow s kapelou Hm… v Pardubicích na Malé scéně Východočeského divadla dne 2. 4. 2022.

 

02.04.2022

Benefiční improshow s kapelou Hm… – šanson Dejte šanci lásce

Mužský popový boyband v doprovodu kapely Hm… Ach! Žánr písně vymyslel Viktor Ekrt a vznikla ve hře Kam zmizel ten starý song. Kapela Hm: Viktor Ekrt, Marek Doubrava, Jarda Noga, Filip Nebřenský Hrají: Michal Skalický (Šťáva), Mojmír Vacek, Tomáš Jireček (Sir), Tomáš Němec (Blonďák), Tomáš Jakoubek (Žako) Záznam pořízen na představení Benefiční improshow s kapelou Hm… na Malé scéně Východočeského divadla Pardubice dne 2. 4. 2022.

 

04.03.2022

Mistr improvizace – kategorie Čtverec

Čtyři prostředí, čtyři různé příběhy, které se ale sem tam střetnou. Sumec, konec! Hrají: Andrea Moličová, Michal Skalický (Šťáva), Filip Appl (Drirr), Tomáš Němec (Blonďák) Moderuje: Ivo Skalický Záznam pořízen na představení Mistr improvizace v Pardubicích v Divadle Exil dne 4. 3. 2022.

 

 

 

04.03.2022

Mistr improvizace – kategorie 1000 způsobů jak…

Neuvěřitelná jízda, jak tisíckrát jinak udělat úplně obyčejnou věc. Počkej si na naklepávání řízků v podání Blonďáka! Hrají: Andrea Moličová, Michal Skalický (Šťáva), Tomáš Jireček (Sir), Filip Appl (Drirr), Tomáš Němec (Blonďák) Moderuje: Ivo Skalický Záznam pořízen na představení Mistr improvizace v Pardubicích v Divadle Exil dne 4. 3. 2022.

 

04.03.2022

Mistr improvizace – kategorie Národní divadlo

Nejdříve uvidíte příběh úplně obyčejně – činohra. Potom sehrajeme ten samý příběh ve verších a nakonec jako scénický tanec. Zkrátka Národní divadlo ve všech jeho podobách. Hrají: Filip Appl (Drirr), Tomáš Němec (Blonďák), Andrea Moličová Moderuje: Ivo Skalický Záznam pořízen na představení Mistr improvizace v Pardubicích v Divadle Exil dne 4. 3. 2022.

 

11.12.2021

Improgame – kategorie Ztraceno v překladu

Žako geniálně ztvárnil pantomimicky příběh, který slyšel od Jany Kaucké na vánoční show s herci Divadla Exil. Tipneš si, o čem byl? Nápověda: začínalo to sovou :)) Hrají: Tomáš Jakoubek (Žako) Záznam pořízen na představení Improgame v Pardubicích v Divadle Exil dne 11. 12. 2021.

 

 

19.12.2020

Dan Přibáň – Benefiční improshow

Živé talkshow s náčelníkem výprav žlutých trabantů s Danem Přibáněm živě z Divadla 29. Pomohli jste nám vybrat téměř 10 tisíc Kč na vybavení nového Divadla Exil! Děkujeme 🙂

 

 

 

09.12.2020

Talkshow s Paleťáky

Připravili jsme pro vás impro vysílání s téměř plným počtem Paleťáků. Dva moderátoři (naši nováčci) Kája a Martin nás pěkně zpovídali na otázky, které jste nám pokládali přes živé vysílání na Facebooku. V našem téměř 2 hodinovém programu uvidíte také pár impro kategorií a návraty do naší minulosti.

 

 

 

Máte na nás dotaz?

Nechte nám zprávu a my vám brzo odepíšeme

    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.