Oslavy 15 let Paleťáků

Čtyřdenní oslava našich narozenin! 🎉

1. 5. – POJĎ SI ZAIMPROVIZOVAT

Přijmi pozvání na narozeninové setkání absolventů kurzů improvizace! I když nemáš absolvovaný žádný kurz, jsi zván na naši ochutnávku. Program si vyber podle toho, na co máš chuť a do 20.4. se přihlas, abychom s tebou počítali.

Proč dojít?

 1. Slavíme 15 let a chceme si to s Tebou užít.
 2. Osvěžíš si lehkost bytí a radost ze hry.
 3. Poznáš spoustu podobně naladěných lidí.
 4. Když budeš chtít, můžeš si s námi večer zahrát a zazářit.
 5. Celá akce je pro všechny absolventy úplně zdarma.

Přijď, osvěž si základní principy a užij si skvělé odpoledne, společné představení a večírek.

Ochutnávkový kurz pro začátečníky

Kreativní myšlení, práce s chybou, uvolněnější komunikace, schopnost prosadit svůj názor a pohotovější reakce. To vše umí rozvíjet aplikovaná improvizace. Stav se na otevřené hodině a konečně to vyzkoušej na vlastní kůži. Po kurzu se nás můžeš hodinku doptávat, na co jen chceš, budeme tam pro Tebe.

Čas: 15:00 – 17:00
cena 200 Kč, vstupenky: smsticket.cz

Workshop pro všechny absolventy

Oprášíme základní principy a připomeneme si (nebo Tě naučíme) pár kategorií na večerní představení. Jen tak v hravosti a odlehčení. Žádné tlaky na výkon. Svoboda a radost na prvním místě.

Čas: 14:00 – 17:00
vstupné dobrovolné, přihláška zde

Soukromé vystoupení účastníků workshopu a Paleťáků

S lehkostí vstoupíme na prkna, kde zažijeme radost ze hry. Společně. Pro sebe. Bez veřejného publika. Jen tak pro radost. Pro setkání. Budeme hrát s vámi a užijeme si to. Účast je dobrovolná a můžeš se o ní rozhodnout až na workshopu.

Čas: 19:00 – cca 21:00
jen pro účastníky workshopu pro absolventy

Absolventský večírek

Po představení sbalíme saky paky a přesuneme se k ohništi v Natura Parku. Po staru opečeme pár buřtů nebo v případě deště vyrazíme do irské restaurace St. Patrick. 

Místo: NATURA PARK


2. 5. – VARIETÉ aneb poznej skryté talenty Paleťáků!

Varieté z latinského varietās a francouzského (spectacle de) variéstés znamená “divadlo rozmanitosti”. Tanec, zpěv, akrobacie, divadlo, humor, klauni a magie v jedné barevné, blyštivé a bláznivé podívané jen a jen pro Tebe a naše diváky!

Speciální dárek a poděkování od všech Paleťáků za veškerou podporu a přízeň k příležitosti oslav 15 let na divadelně improvizační scéně. Netradiční show, kde jdou Paleťáci s kůží na trh. V některých případech i doslovně. Odhalí své skryté talenty i v jiných oborech, než je divadelní improvizace. Pod vedením principála a jeho biče Ti předvedou to, co jsi od nich ještě neviděl a možná bys vůbec ani nečekal! Částečně improvizovaná a částečně připravená čísla zasazená do jednoho večera jako ty nejcennější brilianty. Večer plný wow momentů, sdílení, dobré nálady a bolesti břicha od neustálého chechtání. S občerstvením, společným pokecem a posezením po představení. 

Jedinečná příležitost poznat Paleťáky zase trochu jinak. 

Kdo ví, možná to bude pěkný cirkus!

Začátek: 19:00

Místo: Divadlo EXIL

Vstupenky:

 • 170,- student, senior, 220,- základní vstupné
 • studenti, senioři na místě 190,- základní vstupné na místě 240,-

8. 5. – MICHELINSKÁ RESTAURACE

Vstup do světa významné Michelinské restaurace S Paleťáky na talíři!

Jedná se o prostor, kde nakrmíš svůj břuch jídlem, smíchem a zábavou. Ochutnej mňamózní pokrmy tvořené s láskou, úsilím a značnou kreativitou. Nech se opečovat profesionální obsluhou, která splní, co Ti na očích vidí. Zažij fungování hvězdné restaurace, její právě tvořené příběhy, nahlédni do vztahů na pracovišti a možná… Možná nějaký utvoř! Číšníci i kuchaři jsou zde jen a jen pro Tebe.

“Vítáme Vás, milý pane, milá lady. Je libo chmelený nápoj ročník 2024 nejlepší kvality podávaný ve speciálních kelímcích tvořených z unikátní umělé hmoty?”

To nejlepší a nejchutnější na Tebe čeká právě u nás. Vytvoř svou stolní rezervaci zakoupením lístku online, a vyber si v prostorách restaurace z oslnivého meníčka, které uspokojí veškeré Tvé chuťové buňky.

Profesionalita jídel a obsluhy zajištěna Paleťáky! 

Začátek: 15:00

Místo: NATURA PARK

Vstupenky:

 • 170,- student, senior, 220,- základní vstupné
 • studenti, senioři na místě 190,- základní vstupné na místě 240,-

9. 5. – PALEŤÁCKÁ POHODIČKA, Premiéra a kaPela

Byl brzký večer, devátý máj,

devátý máj, byl Paleťáků čas.

Paleťáckých herců zval ku zábavě hlas, 

kde pohodou, kulturou a pivem zaváněl háj. 

Přijď si s námi zahrát Mölkky nebo spoustu dalších her, shlédnout premiéru improvizovaného představení s názvem Motel a nakonec se zaposlouchat a nechat roztančit libými zvuky kapely GOJI. Takovouhle parádou společně zakončíme Paleťácké oslavy – 15 let na scéně. 

Místo: Skautské centrum Vinice (12. středisko POLARIS)

Vstupenky na celé odpoledne:

 • 170,- student, senior, 220,- základní vstupné
 • studenti, senioři na místě 190,- základní vstupné na místě 240,-

Program dne:

16:00 – Paleťácká pohodička

Splň úkoly a vyhraj;
vytáhni deku a sluň se;
dej si pivo/kávu/zmrzku a něco k snědku;
napiš svému oblíbenému Paleťákovi vzkaz.
Už umíš žonglovat? Nebo co takhle rodinné foto? Naše chill-zóna je tu pro každého k prozkoumání.

19:00 – MOTEL / premiéra improvizovaného formátu

hrají: Paleťáci

Celovečerní improvizovaná divadelní hra. 

Příběh jednoho pokoje v Motelu kdesi u zapadákova. V průběhu času se v něm ubytují různí lidé. Co jsou zač? Jak se znají? Proč sem přijeli? Co v pokoji zažijí? To nevíme ani my sami. To vše se odkryje v průběhu představení, které je kompletně nepřipravené. Příběh vzniká na místě, teď a tady. Nevěříš nám? Přijď se přesvědčit.

21:00 – Koncert kapely GOJI

Kapela, která společně tvoří a koncertuje od roku 2014. Autorkou a srdcem kapely je Barča Petříčková. Mají rádi folklór ze všech koutů světa, inspirují se jím, a směs hudebních stylů, které hrají, si pojmenovali free folk. 

Hrají tuze rádi. A my je tuze rádi posloucháme. Přijď si je poslechnout taky a pořádně to na parketu spolu s námi rozbalit!

Děkujeme za podporu srdcařům kulturního dění

Statutární město Pardubice za finanční podporu.

Gifts Service, výrobce reklamních předmětů na zakázku, za dodání originálních tetovaček! Můžeme je jedině doporučit. Dokážou vyrobit téměř jakékoliv reklamní předměty si řeknete. www.giftsservice.com

Zatavitelnemisky.cz za dodání michelinského náčiní na naši performance!

Máte na nás dotaz?

Nechte nám zprávu a my vám brzo odepíšeme

  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.