Víkendový workshop

DIVADELNÍ IMPROVIZACE

 

9. – 11. září

O čem to bude?

Pojďte s námi proniknout do tajů divadelní improvizace. Během kurzu vás budeme trénovat tak, jako byste se připravovali na improvizační vystoupení. Čekají vás hry a cvičení zaměřená na týmovou spolupráci, přijímání nabídek a samozřejmě i komplexní improvizační kategorie, které se běžně hrají.

 

Pro koho je workshop vhodný?

Každému, koho zajímá divadelní improvizace a její jednotlivé prvky a chce zjistit, jak to ti improvizátoři dělají. A především tomu, kdo si chce v bezpečném prostředí a bez hrozby ztrapnění vyzkoušet, jak by na tom byl on sám.

Kde bude workshop probíhat?

Strávíme spolu 2 dny v nádherném prostředí rodinného domku v Květnově. Kromě vnitřních prostorů můžeme k tréninku využít i zahradu a večer zajít do místní kouzelné hospůdky. Samozřejmostí je postel s povlečením pro každého, jídlo po celý den jako od maminky a krásné prostředí Vysočiny.

Proč do toho jít?

1) Zjistíte, jak to děláme.
2) Naučíte se to dělat taky.
3) Budete se skvěle bavit.

Během víkendu si dáte do těla a rozhýbáte mozek jako nikdy. Odměnou vám bude spousta smíchu, tým lidí, kterým věříte a balíček nových her, cvičení a kategorií, které můžete vytáhnout třeba na nějaké párty.

Reference

Ahoj kamarádi!

 

Chci vám poděkovat za perfektní víkend v Oucmanicích. Od pátku do neděle jsme si jen hráli a ejhle, co se stalo. Najednou už nemám stálý strach, že něco zkazím, zlepšila se má sebejistota v komunikaci a napadají mě zajímavé a netradiční věci. Najednou se cítím stejně dobrá jako ostatní lidi. Svět je najednou příjemnější, protože jsem se přestala stydět za své nedostatky. Kdo tady taky určuje co je správné, že? Musím pochválit také Tomáše Jirečka, který nás vedl tak lehce, že jsem zapomněla na slůvka – já musím. To bylo pro mě velice osvobozující. Atmosféra byla perfektní. Díky!

 

Zdena Bláhová, 52 let

Kde, co a za kolik?


Přihlásit se můžete nejpozději v neděli 21. srpna 2016.