IMPRO CAMP
 

8. – 15. července 2018

 Legendární akce, která vznikla v roce 2012.

Týdenní improvizační soustředění je pro každého, kdo se chce i přes léto rozvíjet a zároveň si užít prázdninovou pohodu. Letos se ponoříme do delší formy improvizace s názvem Truhla plná příběhů. Celým týdnem vás budou provázet špičkoví lektoři Andrea Moličová a Tomáš Jireček. Večer vás čekají grilovačky, společné diskuze, sport a posezení u ohně.

Kapacita je omezena na 14 účastníků.

Kde bude camp probíhat?

Ubytovaní budeme v krásném prostředí Ekocentra Loutí. Nachází se kousek od Benešova a Slapské přehrady. V pokojích najdete dřevěné postele s povlečením a vlastní koupelnou. K dispozici budeme mít i rozsáhlou zahradu a ohniště, kde proběhne nejedna společná grilovačka.

Parta kamarádů našla na půdě starou truhlu. V ní je ukryto mnoho věcí, se kterými tahle partička zažila neuvěřitelné situace. Co předmět, to vzpomínka na minulost. Stroj času se rozjíždí na plné obrátky.

Truhla plná příběhů (longforma)

Na čem budeme pracovat?

Zanoříme se do improvizačního formátu Truhla plná příběhů pro 5 herců. Pět přátel, kteří vytahují předměty z truhly jako vzpomínky na minulost, do které se společně vydávají. Čeká nás tvrdý trénink hereckých a improvizačních technik padnoucích přesně na tuto dlouhou improvizační formu. Zaměříme se na to:

Jak vytvořit a udržet postavu
Jak nastavit a vyvíjet vztahy mezi postavami
Jak být dobrým partnerem na jevišti
Jak pracovat s hlasem, výrazem a emocemi
Jak na silný příběh

Jestli jste o longformách někdy pochybovali, tak to bylo naposledy.

Lektoři

Těšit se můžete na zkušené lektory Tomáše a Andreu.
Sami longformu hrají a neskutečně je baví.

Budeme na vás nároční, ale laskaví. Ve večerních hodinách nabízíme individuální konzultace a povídání. To chceš!

Reference

Impro camp je příležitost, jak rozvinout svoje impro dovednosti, ať už jste začátečník, nebo pokročilý improvizátor. Užijete si skvělou partu, plno užitečných a zároveň zábavných workshopů. Může vám to změnit život. A to stojí za zkoušku.

Jana Nováková, účastnice IC 2017

Lidi, jeďte! Objevíte nečekané, naleznete nehledané, pocítíte dávno zpomenuté. A ještě si vydatně zabékáte a zakolčíte! (fyzicky náročné, psychicky osvěžující, do života utužující)

Adéla Sauerová, účastnice IC 2017

IMPRO je skvělá metoda, jak zážitkem dosáhnout zásadní změny osobnosti od ustrašenosti k odvaze žít život s lehkostí. IMPRO CAMP byl skvěle vystavěn tak, abychom se pomalu osmělovali a byli schopni bez infarktu vystoupit před publikum s něčím, do čeho bychom týden před ani náhodou nešli. Našlapaný program metodikou, cvičeními, krátkými vyspoupeními, tréninkem.

Jana Gál, účastnice IC 2017

Co je v ceně Impro Campu?

  • mezonetové pokoje s vlastní koupelnou
  • bohatá celodenní strava
  • intenzivní workshop od špičkových lektorů
  • 36 hodin tréninku
  • večerní program
  • sportovní aktivity
Vaše investice: 9 900 Kč do 25. 6. 2017 (po termínu za 10 900 Kč)

Platbu umíme rozložit na 2-4 splátky.

IMPRO CAMP pořádají organizace: