Oslavy 15 let Paleťáků

Čtyřdenní oslava našich narozenin! 🎉

1. 5. – POJĎ SI ZAIMPROVIZOVAT

Přijmi pozvání na narozeninové setkání absolventů kurzů improvizace! I když nemáš absolvovaný žádný kurz, jsi zván na naši ochutnávku. Program si vyber podle toho, na co máš chuť a do 20.4. se přihlas, abychom s tebou počítali.

Proč dojít?

 1. Slavíme 15 let a chceme si to s Tebou užít.
 2. Osvěžíš si lehkost bytí a radost ze hry.
 3. Poznáš spoustu podobně naladěných lidí.
 4. Když budeš chtít, můžeš si s námi večer zahrát a zazářit.
 5. Celá akce je pro všechny absolventy úplně zdarma.

Přijď, osvěž si základní principy a užij si skvělé odpoledne, společné představení a večírek.

Ochutnávkový kurz pro začátečníky

Kreativní myšlení, práce s chybou, uvolněnější komunikace, schopnost prosadit svůj názor a pohotovější reakce. To vše umí rozvíjet aplikovaná improvizace. Stav se na otevřené hodině a konečně to vyzkoušej na vlastní kůži. Po kurzu se nás můžeš hodinku doptávat, na co jen chceš, budeme tam pro Tebe.

Čas: 15:00 – 17:00
cena 200 Kč, vstupenky: smsticket.cz

Workshop pro všechny absolventy

Oprášíme základní principy a připomeneme si (nebo Tě naučíme) pár kategorií na večerní představení. Jen tak v hravosti a odlehčení. Žádné tlaky na výkon. Svoboda a radost na prvním místě.

Čas: 14:00 – 17:00
vstupné dobrovolné, přihláška zde

Soukromé vystoupení účastníků workshopu a Paleťáků

S lehkostí vstoupíme na prkna, kde zažijeme radost ze hry. Společně. Pro sebe. Bez veřejného publika. Jen tak pro radost. Pro setkání. Budeme hrát s vámi a užijeme si to. Účast je dobrovolná a můžeš se o ní rozhodnout až na workshopu.

Čas: 19:00 – cca 21:00
jen pro účastníky workshopu pro absolventy

Absolventský večírek

Po představení sbalíme saky paky a přesuneme se k ohništi v Natura Parku. Po staru opečeme pár buřtů nebo v případě deště vyrazíme do irské restaurace St. Patrick. 

Místo: NATURA PARK


2. 5. – VARIETÉ aneb poznej skryté talenty Paleťáků!

Varieté z latinského varietās a francouzského (spectacle de) variéstés znamená “divadlo rozmanitosti”. Tanec, zpěv, akrobacie, divadlo, humor, klauni a magie v jedné barevné, blyštivé a bláznivé podívané jen a jen pro Tebe a naše diváky!

Speciální dárek a poděkování od všech Paleťáků za veškerou podporu a přízeň k příležitosti oslav 15 let na divadelně improvizační scéně. Netradiční show, kde jdou Paleťáci s kůží na trh. V některých případech i doslovně. Odhalí své skryté talenty i v jiných oborech, než je divadelní improvizace. Pod vedením principála a jeho biče Ti předvedou to, co jsi od nich ještě neviděl a možná bys vůbec ani nečekal! Částečně improvizovaná a částečně připravená čísla zasazená do jednoho večera jako ty nejcennější brilianty. Večer plný wow momentů, sdílení, dobré nálady a bolesti břicha od neustálého chechtání. S občerstvením, společným pokecem a posezením po představení. 

Jedinečná příležitost poznat Paleťáky zase trochu jinak. 

Kdo ví, možná to bude pěkný cirkus!

Začátek: 19:00

Místo: Divadlo EXIL

Vstupenky:

 • 170,- student, senior, 220,- základní vstupné
 • studenti, senioři na místě 190,- základní vstupné na místě 240,-

8. 5. – MICHELINSKÁ RESTAURACE

Vstup do světa významné Michelinské restaurace S Paleťáky na talíři!

Jedná se o prostor, kde nakrmíš svůj břuch jídlem, smíchem a zábavou. Ochutnej mňamózní pokrmy tvořené s láskou, úsilím a značnou kreativitou. Nech se opečovat profesionální obsluhou, která splní, co Ti na očích vidí. Zažij fungování hvězdné restaurace, její právě tvořené příběhy, nahlédni do vztahů na pracovišti a možná… Možná nějaký utvoř! Číšníci i kuchaři jsou zde jen a jen pro Tebe.

“Vítáme Vás, milý pane, milá lady. Je libo chmelený nápoj ročník 2024 nejlepší kvality podávaný ve speciálních kelímcích tvořených z unikátní umělé hmoty?”

To nejlepší a nejchutnější na Tebe čeká právě u nás. Vytvoř svou stolní rezervaci zakoupením lístku online, a vyber si v prostorách restaurace z oslnivého meníčka, které uspokojí veškeré Tvé chuťové buňky.

Profesionalita jídel a obsluhy zajištěna Paleťáky! 

Začátek: 15:00

Místo: NATURA PARK

Vstupenky:

 • 170,- student, senior, 220,- základní vstupné
 • studenti, senioři na místě 190,- základní vstupné na místě 240,-

9. 5. – PALEŤÁCKÁ POHODIČKA, Premiéra a kaPela

Byl brzký večer, devátý máj,

devátý máj, byl Paleťáků čas.

Paleťáckých herců zval ku zábavě hlas, 

kde pohodou, kulturou a pivem zaváněl háj. 

Přijď si s námi zahrát Mölkky nebo spoustu dalších her, shlédnout premiéru improvizovaného představení s názvem Motel a nakonec se zaposlouchat a nechat roztančit libými zvuky kapely GOJI. Takovouhle parádou společně zakončíme Paleťácké oslavy – 15 let na scéně. 

Místo: Skautské centrum Vinice (12. středisko POLARIS)

Vstupenky na celé odpoledne:

 • 170,- student, senior, 220,- základní vstupné
 • studenti, senioři na místě 190,- základní vstupné na místě 240,-

Program dne:

16:00 – Paleťácká pohodička

Splň úkoly a vyhraj;
vytáhni deku a sluň se;
dej si pivo/kávu/zmrzku a něco k snědku;
napiš svému oblíbenému Paleťákovi vzkaz.
Už umíš žonglovat? Nebo co takhle rodinné foto? Naše chill-zóna je tu pro každého k prozkoumání.

19:00 – MOTEL / premiéra improvizovaného formátu

hrají: Paleťáci

Celovečerní improvizovaná divadelní hra. 

Příběh jednoho pokoje v Motelu kdesi u zapadákova. V průběhu času se v něm ubytují různí lidé. Co jsou zač? Jak se znají? Proč sem přijeli? Co v pokoji zažijí? To nevíme ani my sami. To vše se odkryje v průběhu představení, které je kompletně nepřipravené. Příběh vzniká na místě, teď a tady. Nevěříš nám? Přijď se přesvědčit.

21:00 – Koncert kapely GOJI

Kapela, která společně tvoří a koncertuje od roku 2014. Autorkou a srdcem kapely je Barča Petříčková. Mají rádi folklór ze všech koutů světa, inspirují se jím, a směs hudebních stylů, které hrají, si pojmenovali free folk. 

Hrají tuze rádi. A my je tuze rádi posloucháme. Přijď si je poslechnout taky a pořádně to na parketu spolu s námi rozbalit!

Máte na nás dotaz?

Nechte nám zprávu a my vám brzo odepíšeme

  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.